FG DJs | Ahmet Şendil 

Ahmet Şendil

Günümüzde Techno müziğin önemli artistlerinden biri olarak gösterilmektedir. Ürettiği parçalar ve dünyanın bir çok yerinde göstermiş olduğu canlı performanslar ona dünya çapında ün ve ülkesini temsil etme şerefini kazanmıştır.

 

Kariyerinin ilk yıllarında özellikle DJ olarak Türkiye’de performans göstermiş ve Türkiye’de gerçekleşmiş olan hemen hemen her büyük organizasyonda dünyaca ünlü yabancı DJler ile birlikte sahne almıştır. 2007 senesinde kurmuş olduğu müzik şirketleri M-Vitamine Recordings ve Bosphorus Underground Recordings ile dünya müzik piyasasına adımını atmıştır. 1 sene içerisinde yapmış olduğu parçalarla Beatport, Juno ve iTunes gibi seçkin dijital platformlarda Top 5’e kadar yükselmiş ve dönemin ünlü DJleri Richie Hawtin, Erick Morillo, Mark Knight, UMEK, Sharam Jey gibi birçok DJ tarafından parçaları çalınmış ve desteklenmiştir. 

 

 

Kurmuş olduğu müzik şirketlerinden özellik Bosphorus Underground Recordings son 5 yılın en iyi 10 Minimal House ve Minimal Techno müzik şirketi olarak gösterilmektedir. Bünyesinde barındırdığı DJler dünyanın bir çok yerinde sahne almakta ve Bosphorus Underground ismini dünya çapında temsil etmekte ve tanıtmaktadırlar. Bu sayede Ahmet Sendil, yeni yetenek keşfetmek ve eğitmek misyonlarını gerçekleştirmekte ve kendine ayrı bir marka değeri yaratmaktadır.

My dub track
All Rights Reserved © 2012 FG DJ’S