FG DJs | Yeliz Demiray 

Yeliz Demiray

Küçük yaşlarından beri müzik eğitimi alan Yeliz Demiray hayatının sonuna kadar aklında - fikrinde - kalbinde sadece müzik olacağını farkedince mühendislik mesleğini bırakıp ruhunun sesini dinleyerek müziği seçmiştir.

2011 yılında Türkiye'nin önde gelen dj'lerinin jüri üyeliği yaptığı Movida Corona Dj yarışmasında başvuran adaylar arasından İstanbul finalisti olarak seçilmiş ve kendisini elektronik müzik çevrelerine tanıtmayı başarmıştır. 2011 yaz sezonu boyunca 360 İstanbul'da performans göstermiştir. The Hall'de Pascal Feos ile aynı sahneyi paylaşmıştır.

Halen Concept Masters'ta resident dj olarak çalışmakta aynı zamanda klüplerde, özel partilerde ve etkinliklerde performans göstermektedir. (Performans sergilediği bazı mekanlar: Pipa Nişantaşı, Pipa Ataşehir, The Hall, 360 İstanbul, 360 Moda, Lokal (Tünel), Kiki, Blow, Bubble, Skandal, Der Die Das, Harley Davidson Party).

 

House ve Tech House tarzlarını kendine yakın bulup setlerinde kullanırken, diğer tarzların en güzel örneklerini en iyi dj'lerden dinlemeyi tercih etmektedir.

My dub track
All Rights Reserved © 2012 FG DJ’S