FG DJs | Büber 

Büber

Profesyonel anlamda DJ’liğe 2010 yılında başlayan Büber, ağırlıklı olarak yer verdiği indie ve nu-disco setleriyle tanınmaya başlandı. 2011 yılında Soundcloud aracılığıyla her ay düzenli olarak yayınlamaya başladığı "Büber Mixtape" serisini başlattı. Önce yakın çevresinden ardından da sosyal medya üzerinden olumlu tepkiler almayı başaran Büber, mixtape'lerini yayınlamaya ara vermeden devam ediyor.

Bu dönem içerisinde Babylon, Kiki, Lokal, The Hall ve 1888 gibi mekanlarda çaldı. Büber son olarak Mama Shelter'da alışık olunan müzik türlerinin dışına çıkarak R&B ve Hip-Hop tarzındaki hünerlerini de sergilemeye başladı. Ayrıca İstanbul'da gerçekleştirilen moda festivallerinde ve partilerinde deejay'lik yaptı. Shopping Fest'11, Fashion's Night Out'12 ve İstanbul Moda Akademisi Mezuniyet Partisi'13, bunlardan sadece birkaçı. 2012 yılında Solar Beach'te gerçekleştirilen Mono Festival'inde yer aldı. 2013 Ağustos'ta ise yeni dönemin göz bebeği label'ı olan Spirit Soul Records'un kardeş sitesi, Tunnel FM'in "Deep & Deeper #136" radyo şovuna konuk oldu.

Son dönemde deep house ve disco house genre'leri ile İstanbul'un seçkin mekanlarında karşınıza çıkabilecek olan Büber, FG Radio'nun yeni yayın döneminde mixtape'lerine kaldığı yerden devam ediyor.

My dub track
All Rights Reserved © 2012 FG DJ’S